Escape Wheels

moja historia

Paweł Kazanowski

Nazywam się Paweł Kazanowski i jestem założycielem marki ESCAPE. Rozpocząłem swoją przygodę z kolarstwem kiedy miałem 15 lat w kategorii junior młodszy potem junior, orlik (u23) i którą kontynuuje do dziś w amatorskich kategoriach masters. Zdobyłem 4 tytuły mistrza polski masters. 1 x Przełaj, 2 x Jazda na czas, 1 x 3000m Tor.
Na ten moment moje doświadczenie to 17 lat w kolarstwie oraz ponad 12 lat w serwisowaniu.

Setki godzin poświęconych budowaniu oraz serwisowaniu kół, testowaniu, poszukiwaniu najlepszych dostawców, doprowadziło do stworzenia marki budującej koła na najwyższym poziomie.

Wykorzystując najnowsze technologie, oferujemy koła szosowe, czasowe, torowe, MTB oraz gravel. Budujemy koła lekkie wytrzymałe oraz aerodynamiczne.

Naszym celem jest dostarczenie wytrzymałych kół, obsługa klienta po zakupie, doradztwo oraz tworzenie społeczności wokół marki.

Razem z Piotrem Klinem, który jest wielokrotnym mistrzem polski, dwukrotnym mistrzem świata w jeździe na czasa masters oraz dwukrotnym rekordzistą świata w jeździe godzinnej na torze, prowadzimy podcast o tematyce kolarskiej „Pod Nominał Cast” . Zajmujemy się też przeprowadzaniem testów aerodynamicznych, na torze kolarskim, oraz chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem z naszymi słuchaczami, klientami.

Jak widzicie, całe moje życie kręci się dookoła kolarstwa, rowerów i wszystkiego co z tym związane. Lubię się dobrze wyspać dlatego najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klienta, w innym wypadku, nie mogę spać spokojnie 🙂

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące kół ESCAPE, potrzebujesz porady serwisowej, treningowej, sprzętowej, wyścigowej czy po prostu chciałbyś pogadać, pozostaję do dyspozycji.

Paweł Kazanowski

Koszyk zamknij